Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Pracovní nabídky

BEKO Engineering, spol. s r.o. byla založena r. 1991 jako dceřiná společnost největší rakouské společnosti v oblasti průmyslového nasazení výpočetní techniky BEKO Engineering&Informatik AG, která tvoří významnou součást skupiny technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytování služeb BEKO HOLDING AG.

Hledáme absolventy SŠ/VŠ s aktivní znalostí německého jazyka. Náplň práce:

  • konstrukce plechových/plastických dílů, interiér, exteriér, karoserie, podvozek
  • samostatné řešení technických projektů
  • komunikace se zákazníky

Více informací naleznete na stránkách BEKO Engineering, spol. s r.o. 


ALLCONS Industry s.r.o.

Jsme společnost zabývající se projekční a konstrukční činností v oblasti hutní výroby, energetiky a chemického průmyslu. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr na pozici: 3D modelování ocelových konstrukcí. Kancelář v centru Prahy (výborná dopravní dostupnost – metro B, C nebo vlaky ČD), finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce, odborný a kariérní růst, zaměstnanecké výhody – stravenky, flexibilní pracovní doba.

Více zde: http://www.allconsindustry.cz/kariera/


NEUVOO.cz

Funguje podobně jako Google, jen pro pracovní nabídky. V současné době máme na stránkách okolo 400 000 volných pozic. Neuvoo funguje v 52 zemích světa a z české stránky se návštěvník jednoduše dostane na ty ostatní. Během chvilky si tak může najít práci v Británii, Kanadě, jižní Americe nebo třeba na Novém Zélandu.

neuvoo.cz pracovni nabidky
STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA, Praha 10, Na Třebešíně 2299, příspěvková organizace HMP, IČ: 61385417