Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

aktualita

Podzimní dvoudenní TechnologyTour směr jih je připravena

Zveme studenty na další cestu za industriálními zážitky! Podzimní výjezdní exkurze nás 6. a 7. 11. 2018 zavede na Táborsko a Příbramsko. První den nás čeká návštěva renomovaného výrobce CNC strojů KOVOSVIT MAS, jenž má za sebou téměř 80 letou tradici výroby obráběcích strojů pro letecký, automobilový, strojírenský i energetický průmysl.
Dále navštívíme společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. v Soběslavi, která se zaměřuje na produkci komponent pro golfová vozidla, nákladní automobily, manipulační techniku, spotřební techniku, polygrafický a textilní průmysl, dřevoobráběcí či obráběcí stroje, hydraulické a filtrační systémy. Druhý den si prohlédneme autentický areál Muzea obětí komunismu a dějin uranového hornictví Památníku Vojna u Příbrami a čtvrtá exkurze je zatím v jednání. Cena letošní TTT je 200,- Kč s přispěním dotace MHMP pro podporu odborného vzdělávání. V ceně je doprava najatým autobusem, nocleh s polopenzí a vstupné. 

Přihláška je k dispozici v příloze e_mailu, který byl zaslán studentům  nebo si ji můžete stáhnout na stránkách technologytour.cz.  Přihlášky s platbou v hotovosti odevzdávejte prosím v kabinetě č. 309. Mgr. Lindě Kohútové.

HomeArchiv
STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA, Praha 10, Na Třebešíně 2299, příspěvková organizace HMP, IČ: 61385417